72R160XF
MFR.Part #
72R160XF
JLCPCB Part #
C1562667
Description
-40℃~+85℃ 1.6A 1.9W 11.4s 15.36mm 220mΩ 3.2A 40A 72V 90mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS