60R250XMR
MFR.Part #
60R250XMR
JLCPCB Part #
C1562057
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10.18mm 130mΩ 15.6W 15.6s 2.5A 40A 50mΩ 5A 60V 插件 Resettable Fuses ROHS