60R110XMR
MFR.Part #
60R110XMR
JLCPCB Part #
C151182
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.5W 150mΩ 2.2A 380mΩ 40A 60V 8.2s 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS