60R050XUL25
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
60R050XUL25
JLCPCB Part #
C3761550
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.17Ω 1A 40A 4s 500mA 500mΩ 60V 插件 Resettable Fuses ROHS