60R040XU
MFR.Part #
60R040XU
JLCPCB Part #
C1562307
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.29Ω 3.8s 400mA 40A 550mΩ 560mW 60V 7.6mm 800mA 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS