60R020XPR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
60R020XPR
JLCPCB Part #
C315915
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.83Ω 2.2s 200mA 4.4Ω 400mA 40A 410mW 60V 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS