5.0SMDJ85A-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ85A-T7
JLCPCB Part #
C1976897
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 137V 36.5A 5kW@10/1000us 5uA 85V 94.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS