5.0SMDJ70CA-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ70CA-T7
JLCPCB Part #
C1977625
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 113V 44.3A 5kW@10/1000us 5uA 70V 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS