5.0SMDJ58CA-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ58CA-T7
JLCPCB Part #
C1976029
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 53.5A 58V 5kW@10/1000us 5uA 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS