5.0SMDJ54A-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ54A-T7
JLCPCB Part #
C1976901
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 54V 57.5A 5kW@10/1000us 5uA 60V 87.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS