5.0SMDJ22CA-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ22CA-T7
JLCPCB Part #
C1976894
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 141A 22V 24.4V 35.5V 5kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS