5.0SMDJ15CA-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ15CA-T7
JLCPCB Part #
C1976936
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 15V 16.7V 205A 24.4V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS