5.0SMDJ150CA-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ150CA-T7
JLCPCB Part #
C1976043
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 150V 167V 20.6A 243V 5kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS