5.0SMDJ13A-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ13A-T7
JLCPCB Part #
C1984724
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 13V 14.4V 21.5V 233A 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS