5.0SMDJ12CA-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ12CA-T7
JLCPCB Part #
C1984714
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 252A 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS