5KP90CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP90CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984267
Description
-55℃~+175℃ 100V 146V 34.9A 5kW@10/1000us 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS