5KP90A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP90A-HRA
JLCPCB Part #
C1984268
Description
-55℃~+175℃ 100V 146V 34.9A 5kW@10/1000us 90V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS