5KP85A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP85A-HR
JLCPCB Part #
C3712753
Description
-55℃~+175℃ 137V 2uA 37.2A 5kW 85V 94.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS