5KP7.5CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP7.5CA-B
JLCPCB Part #
C3711015
Description
-55℃~+175℃ 12.9V 250uA 395.3A 5kW 7.5V 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS