5KP75A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP75A-HR
JLCPCB Part #
C3704740
Description
-55℃~+175℃ 121V 2uA 42.1A 5kW 75V 83.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS