5KP70A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP70A-HR
JLCPCB Part #
C3712147
Description
-55℃~+175℃ 113V 2uA 45.1A 5kW 70V 77.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS