5KP6.5A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP6.5A-HRA
JLCPCB Part #
C1984603
Description
-55℃~+175℃ 11.2V 455.4A 5kW@10/1000us 6.5V 7.22V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS