5KP54CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP54CA-HR
JLCPCB Part #
C3712219
Description
-55℃~+175℃ 2uA 54V 58.6A 5kW 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS