5KP51CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP51CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984282
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 51V 56.7V 5kW@10/1000us 61.9A 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS