5KP51A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP51A-HR
JLCPCB Part #
C3707662
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 2uA 51V 56.7V 5kW 61.9A 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS