5KP45A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP45A-HR
JLCPCB Part #
C3710467
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 2uA 45V 50V 5kW 70.2A 72.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS