5KP43A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP43A-HRA
JLCPCB Part #
C1984284
Description
-55℃~+175℃ 43V 47.8V 5kW@10/1000us 69.4V 73.5A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS