5KP28A-HRA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP28A-HRA-B
JLCPCB Part #
C3701420
Description
112.3A 28V 31.1V 45.4V 5kW TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS