5KP28A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP28A-HRA
JLCPCB Part #
C3699651
Description
-55℃~+175℃ 112.3A 28V 2uA 31.1V 45.4V 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS