5KP28A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP28A-HR
JLCPCB Part #
C1984456
Description
122.3A 28V 31.1V 45.4V 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS