5KP24CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP24CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984292
Description
-55℃~+175℃ 131.1A 24V 26.7V 38.9V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS