5KP220CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP220CA-HR
JLCPCB Part #
C1984407
Description
-55℃~+175℃ 13.7A 220V 244V 371.1V 5kW@10/1000us Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS