5KP210CA-HR
MFR.Part #
5KP210CA-HR
JLCPCB Part #
C3711354
Description
-55℃~+175℃ 14.6A 210V 233V 2uA 349.5V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS