5KP190A-HRA
MFR.Part #
5KP190A-HRA
JLCPCB Part #
C1984332
Description
-55℃~+175℃ 16.5A 190V 211V 310V 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS