5KP190A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP190A-HR
JLCPCB Part #
C3699748
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 16.5A 190V 211V 2uA 310V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS