5KP18CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP18CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984276
Description
-55℃~+175℃ 174.7A 18V 20V 29.2V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS