5KP180CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP180CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984379
Description
-55℃~+175℃ 17.5A 180V 200V 292V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS