5KP17A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP17A-HR
JLCPCB Part #
C3712290
Description
-55℃~+175℃ 17V 18.9V 184.8A 27.6V 2uA 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS