5KP170A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP170A-HRA
JLCPCB Part #
C3713520
Description
-55℃~+175℃ 170V 18.5A 189V 275V 2uA 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS