5KP14CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP14CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984298
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 14V 15.6V 219.8A 23.2V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS