5KP12A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP12A-HR
JLCPCB Part #
C3712072
Description
-55℃~+175℃ 12V 13.3V 19.9V 256.3A 2uA 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS