5KP120A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP120A-HRA
JLCPCB Part #
C1984261
Description
-55℃~+175℃ 120V 133V 193V 26.4A 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS