5KP11CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP11CA-HR
JLCPCB Part #
C3703081
Description
-55℃~+175℃ 11V 12.2V 18.2V 280.2A 2uA 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS