5KP110CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP110CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984263
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 110V 122V 177V 28.8A 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS