5KP10A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP10A-HRA
JLCPCB Part #
C1984305
Description
-55℃~+175℃ 10V 11.1V 17V 300A 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS