5.0SMDJ70A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ70A
JLCPCB Part #
C1974198
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 146V 332.3A@8/20us 5kW@10/1000us 5uA 70V 86V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS