5.0SMDJ58A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ58A
JLCPCB Part #
C3720231
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 53.5A 58V 5kW 5uA 64.4V 93.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS