5.0SMDJ54AS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ54AS
JLCPCB Part #
C1883625
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 112.5V 2A@10/1000us 2uA 54V、60V 5kW@10/1000us 66.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS