5.0SMDJ43AS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ43AS
JLCPCB Part #
C3710769
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 43V 47.8V 5kW 69.4V 72.1A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS