5.0SMDJ40A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ40A
JLCPCB Part #
C3719238
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 40V 44.4V 5kW 5uA 64.5V 77.6A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS